Oferta

strona 3 fotki

Nasz oferta obejmuje:

Szkolenia narciarskie i snowboardowe indywidualne i grupowe  od początku grudnia do końca marca

Przedszkole Narciarskie  dla dzieci od 5 roku życia.

Obozy narciarskie.

Białe przedszkola

 

Program szkolenia narciarskiego realizujemy poprzez:

Sobotnie i niedzielne wyjazdy szkoleniowe, w czasie których uczestnicy podzieleni na grupy: podstawową  i zaawansowane, w zależności od posiadanych umiejętności, realizują pod okiem instruktorów posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą przygotowany dla nich program szkolenia.

Grupa podstawowa – szkolenie podstawowe– obejmuje opanowanie podstaw poruszania się na nartach umożliwiających kursantowi samodzielną kontrolę prędkości podczas jazdy, bezpieczne upadanie  i podnoszenie się, zatrzymanie, oraz najprostsze samodzielne sposoby zmiany kierunku jazdy.

Grupy zawansowane – doskonalenie techniki – obejmuje naukę i doskonalenie skrętów carvingowych  o różnym promieniu i przy różnej prędkości.

·         Obozy narciarskie w okresie ferii zimowych.

·         Wyjazdy szkoleniowe w okresie feri świątecznych.

·         Zajęcia indywidualne.

 

Cotygodniowe, systematyczne wyjazdy pozwalają na: szybki postęp w opanowywaniu techniki narciarskiej, przełamywaniu swoich słabości, podnoszeniu na wyższy poziom wydolności i sprawności, zwiększaniu odporności organizmu.

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych kursantów, dlatego zalecamy, by uczniowie biorący udział w naszych szkoleniach jeździli w kaskach.